KS Wierchy Rabka-Zdrój - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Sokół Słopnice - Gród Podegrodzie 6:0
  • KS Tymbark - Kolejarz Stróże 3:6
  • Ogniwo Piwniczna Zdrój - Skalnik Kamionka Wielka 0:2
  • Orzeł Wojnarowa - LKS Rupniów 4:1
  • Poprad Rytro - Zalesianka Zalesie 3:0
  • Wierchy Rabka - Zdrój - Huragan Waksmund 6:0
  • Laskovia Laskowa - Jarmuta Szczawnica 3:1
  • Sokół Stary Sącz - LKS Łużna 2:0
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 118, wczoraj: 285
ogółem: 546 647

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Losowa galeria

04.11.2012 KS Wierchy Rabka-Zdrój 1:2 Bystry Nowe Bystre.
Ładowanie...

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
15  2018-11-11 Orzeł Wojnarowa Poprad Rytro 17:00
15  2018-11-11 Ogniwo Piwniczna Zdrój Wierchy Rabka-Zdrój 17:00
15  2018-11-11 KS Tymbark Laskovia Laskowa 17:00
15  2018-11-11 Gród Podegrodzie Sokół Stary Sącz 17:00
15  2018-11-11 Kolejarz Stróże LKS Łużna 17:00
15  2018-11-11 Skalnik Kamionka Wielka Jarmuta Szczawnica 17:00
15  2018-11-11 LKS Rupniów Huragan Waksmund 17:00
15  2018-11-11 Zalesianka Zalesie Sokół Słopnice 17:00
14  2018-11-04 Huragan Waksmund Zalesianka Zalesie 17:00
14  2018-11-04 Jarmuta Szczawnica LKS Rupniów 17:00
14  2018-11-04 LKS Łużna Skalnik Kamionka Wielka 17:00
14  2018-11-04 Sokół Stary Sącz Kolejarz Stróże 17:00
14  2018-11-04 Laskovia Laskowa Gród Podegrodzie 17:00
14  2018-11-04 Wierchy Rabka-Zdrój KS Tymbark 17:00
14  2018-11-04 Poprad Rytro Ogniwo Piwniczna Zdrój 17:00
14  2018-11-04 Sokół Słopnice Orzeł Wojnarowa 17:00
13  2018-10-28 Ogniwo Piwniczna Zdrój Orzeł Wojnarowa 17:00
13  2018-10-28 KS Tymbark Poprad Rytro 17:00
13  2018-10-28 Gród Podegrodzie Wierchy Rabka-Zdrój 17:00
13  2018-10-28 Kolejarz Stróże Laskovia Laskowa 17:00
13  2018-10-28 Skalnik Kamionka Wielka Sokół Stary Sącz 17:00
13  2018-10-28 LKS Rupniów LKS Łużna 17:00
13  2018-10-28 Zalesianka Zalesie Jarmuta Szczawnica 17:00
13  2018-10-28 Huragan Waksmund Sokół Słopnice 17:00
12  2018-10-21 Jarmuta Szczawnica Huragan Waksmund 17:00
12  2018-10-21 LKS Łużna Zalesianka Zalesie 17:00
12  2018-10-21 Sokół Stary Sącz LKS Rupniów 17:00
12  2018-10-21 Laskovia Laskowa Skalnik Kamionka Wielka 17:00
12  2018-10-21 Wierchy Rabka-Zdrój Kolejarz Stróże 17:00
12  2018-10-21 Poprad Rytro Gród Podegrodzie 17:00
12  2018-10-21 Orzeł Wojnarowa KS Tymbark 17:00
12  2018-10-21 Sokół Słopnice Ogniwo Piwniczna Zdrój 17:00
11  2018-10-14 KS Tymbark Ogniwo Piwniczna Zdrój 17:00
11  2018-10-14 Gród Podegrodzie Orzeł Wojnarowa 17:00
11  2018-10-14 Kolejarz Stróże Poprad Rytro 17:00
11  2018-10-14 Skalnik Kamionka Wielka Wierchy Rabka-Zdrój 17:00
11  2018-10-14 LKS Rupniów Laskovia Laskowa 17:00
11  2018-10-14 Zalesianka Zalesie Sokół Stary Sącz 17:00
11  2018-10-14 Huragan Waksmund LKS Łużna 17:00
11  2018-10-14 Jarmuta Szczawnica Sokół Słopnice 17:00
10  2018-10-07 LKS Łużna Jarmuta Szczawnica 17:00
10  2018-10-07 Sokół Stary Sącz Huragan Waksmund 17:00
10  2018-10-07 Laskovia Laskowa Zalesianka Zalesie 17:00
10  2018-10-07 Wierchy Rabka-Zdrój LKS Rupniów 17:00
10  2018-10-07 Poprad Rytro Skalnik Kamionka Wielka 17:00
10  2018-10-07 Orzeł Wojnarowa Kolejarz Stróże 17:00
10  2018-10-07 Ogniwo Piwniczna Zdrój Gród Podegrodzie 17:00
10  2018-10-07 Sokół Słopnice KS Tymbark 17:00
2018-09-30 Gród Podegrodzie KS Tymbark 17:00
2018-09-30 Kolejarz Stróże Ogniwo Piwniczna Zdrój 17:00
2018-09-30 Skalnik Kamionka Wielka Orzeł Wojnarowa 17:00
2018-09-30 LKS Rupniów Poprad Rytro 17:00
2018-09-30 Huragan Waksmund Laskovia Laskowa 17:00
2018-09-30 Jarmuta Szczawnica Sokół Stary Sącz 17:00
2018-09-30 LKS Łużna Sokół Słopnice 17:00
2018-09-29 Zalesianka Zalesie Wierchy Rabka-Zdrój 16:00
2018-09-23 Sokół Stary Sącz 2:0 LKS Łużna zobacz ›
2018-09-23 Laskovia Laskowa 3:1 Jarmuta Szczawnica zobacz ›
2018-09-23 Wierchy Rabka-Zdrój 6:0 Huragan Waksmund relacja ›
2018-09-23 Poprad Rytro 3:0 Zalesianka Zalesie zobacz ›
2018-09-23 Orzeł Wojnarowa 4:1 LKS Rupniów zobacz ›
2018-09-23 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0:2 Skalnik Kamionka Wielka zobacz ›
2018-09-23 KS Tymbark 3:6 Kolejarz Stróże zobacz ›
2018-09-23 Sokół Słopnice 6:0 Gród Podegrodzie zobacz ›
2018-09-16 Kolejarz Stróże 3:4 Gród Podegrodzie zobacz ›
2018-09-16 Skalnik Kamionka Wielka 5:0 KS Tymbark zobacz ›
2018-09-16 LKS Rupniów 4:1 Ogniwo Piwniczna Zdrój zobacz ›
2018-09-16 Zalesianka Zalesie 3:0 Orzeł Wojnarowa zobacz ›
2018-09-16 Huragan Waksmund 2:3 Poprad Rytro zobacz ›
2018-09-16 Jarmuta Szczawnica 2:1 Wierchy Rabka-Zdrój relacja ›
2018-09-16 LKS Łużna 3:3 Laskovia Laskowa zobacz ›
2018-09-16 Sokół Stary Sącz 0:3 Sokół Słopnice zobacz ›
2018-09-09 Laskovia Laskowa 4:3 Sokół Stary Sącz zobacz ›
2018-09-09 Wierchy Rabka-Zdrój 6:0 LKS Łużna relacja ›
2018-09-09 Poprad Rytro 1:1 Jarmuta Szczawnica zobacz ›
2018-09-09 Orzeł Wojnarowa 0:1 Huragan Waksmund zobacz ›
2018-09-09 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0:7 Zalesianka Zalesie zobacz ›
2018-09-09 KS Tymbark 0:1 LKS Rupniów zobacz ›
2018-09-09 Gród Podegrodzie 0:0 Skalnik Kamionka Wielka zobacz ›
2018-09-09 Sokół Słopnice 4:1 Kolejarz Stróże zobacz ›
2018-09-02 Skalnik Kamionka Wielka 2:2 Kolejarz Stróże zobacz ›
2018-09-02 LKS Rupniów 1:1 Gród Podegrodzie zobacz ›
2018-09-02 Zalesianka Zalesie 4:2 KS Tymbark zobacz ›
2018-09-02 Huragan Waksmund 2:0 Ogniwo Piwniczna Zdrój zobacz ›
2018-09-02 Jarmuta Szczawnica 4:0 Orzeł Wojnarowa zobacz ›
2018-09-02 LKS Łużna 0:1 Poprad Rytro zobacz ›
2018-09-02 Laskovia Laskowa 3:3 Sokół Słopnice zobacz ›
2018-09-01 Sokół Stary Sącz 1:2 Wierchy Rabka-Zdrój relacja ›
2018-08-26 Wierchy Rabka-Zdrój 4:0 Laskovia Laskowa relacja ›
2018-08-26 Poprad Rytro 4:1 Sokół Stary Sącz zobacz ›
2018-08-26 Orzeł Wojnarowa 3:2 LKS Łużna zobacz ›
2018-08-26 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2:1 Jarmuta Szczawnica zobacz ›
2018-08-26 KS Tymbark 0:4 Huragan Waksmund zobacz ›
2018-08-26 Gród Podegrodzie 1:2 Zalesianka Zalesie zobacz ›
2018-08-26 Kolejarz Stróże 0:3 LKS Rupniów zobacz ›
2018-08-26 Sokół Słopnice 3:2 Skalnik Kamionka Wielka zobacz ›
2018-08-19 LKS Rupniów 1:0 Skalnik Kamionka Wielka zobacz ›
2018-08-19 Zalesianka Zalesie 1:0 Kolejarz Stróże zobacz ›
2018-08-19 Huragan Waksmund 0:1 Gród Podegrodzie zobacz ›
2018-08-19 Jarmuta Szczawnica 5:0 KS Tymbark zobacz ›
2018-08-19 LKS Łużna 1:0 Ogniwo Piwniczna Zdrój zobacz ›
2018-08-19 Sokół Stary Sącz 1:2 Orzeł Wojnarowa zobacz ›
2018-08-19 Laskovia Laskowa 1:1 Poprad Rytro zobacz ›
2018-08-19 Wierchy Rabka-Zdrój 1:0 Sokół Słopnice relacja ›
2018-08-15 Poprad Rytro 2:1 Wierchy Rabka-Zdrój relacja ›
2018-08-15 Orzeł Wojnarowa 2:2 Laskovia Laskowa zobacz ›
2018-08-15 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0:0 Sokół Stary Sącz zobacz ›
2018-08-15 KS Tymbark 1:4 LKS Łużna zobacz ›
2018-08-15 Gród Podegrodzie 0:2 Jarmuta Szczawnica zobacz ›
2018-08-15 Kolejarz Stróże Huragan Waksmund 17:00
2018-08-15 Skalnik Kamionka Wielka 3:0 Zalesianka Zalesie zobacz ›
2018-08-15 Sokół Słopnice 1:0 LKS Rupniów zobacz ›
2018-08-12 Zalesianka Zalesie 2:0 LKS Rupniów zobacz ›
2018-08-12 Huragan Waksmund 1:2 Skalnik Kamionka Wielka zobacz ›
2018-08-12 Jarmuta Szczawnica 3:0 Kolejarz Stróże zobacz ›
2018-08-12 LKS Łużna 0:1 Gród Podegrodzie zobacz ›
2018-08-12 Sokół Stary Sącz 2:1 KS Tymbark zobacz ›
2018-08-12 Laskovia Laskowa 1:1 Ogniwo Piwniczna Zdrój zobacz ›
2018-08-12 Wierchy Rabka-Zdrój 4:1 Orzeł Wojnarowa relacja ›
2018-08-12 Poprad Rytro 7:3 Sokół Słopnice zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-09-05 Wierchy Rabka-Zdrój 2:2 Lubań Maniowy relacja ›

Wyszukiwarka

Reklama

Logowanie

Najnowsza galeria

21.08.2016 KS Wierchy Rabka-Zdrój 9:0 Lubań Tylmanowa.
Ładowanie...

Zegar

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Sokół Słopnice 6:0 Gród Podegrodzie
KS Tymbark 3:6 Kolejarz Stróże
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0:2 Skalnik Kamionka Wielka
Orzeł Wojnarowa 4:1 LKS Rupniów
Poprad Rytro 3:0 Zalesianka Zalesie
Wierchy Rabka - Zdrój 6:0 Huragan Waksmund
Laskovia Laskowa 3:1 Jarmuta Szczawnica
Sokół Stary Sącz 2:0 LKS Łużna

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
LKS Łużna - Sokół Słopnice
Jarmuta Szczawnica - Sokół Stary Sącz
Huragan Waksmund - Laskovia Laskowa
Zalesianka Zalesie - Wierchy Rabka - Zdrój
LKS Rupniów - Poprad Rytro
Skalnik Kamionka Wielka - Orzeł Wojnarowa
Kolejarz Stróże - Ogniwo Piwniczna Zdrój
Gród Podegrodzie - KS Tymbark

Najbliższe spotkanie

Zalesianka ZalesieWierchy Rabka-Zdrój
Zalesianka Zalesie   Wierchy Rabka-Zdrój
2018-09-29, 16:00:00

Zalesie.

Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Wierchy Rabka-ZdrójHuragan Waksmund
Wierchy Rabka-Zdrój 6:0 Huragan Waksmund
2018-09-23, 16:00:00
Rabka-Zdrój.
    relacja »
oceny zawodników »

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Zczuba.tv